تازه‌ترین آپ دیت شیائومی می بند ۴ ( Xiaomi Mi Band 4 ) با انگیزه بعضا بهینه‌سازی‌ها و اضافه کردن یک قابلیت و امکان موءثر منتشر شد . این به‌روزرسانی , تهیه و تنظیم دوران روشن ماندن نمایشگر را امکان‌پذیر می‌سازد .


آپدیت 1 . 0 . 7 . 04 برای شیائومی می بند ۴ ( که با اسم می اسمارت بند ۴ نیز شناخته می شود ) , هم‌اکنون در ترکیه عرضه شده‌است و به زودی وارد بازارهای دیگر نیز می‌گردد . به لطف امکان نو , می توانید وقفه‌ای 5 تا 10 ثانیه‌ای برای خاموش شدن خودکار نمایشگر گجت گزینش نمایید . درضمن این به‌روزرسانی , تم‌های سفارشی تازه‌ای را به همراه میاورد و ردگیری عمل استفاده کننده را هنگام شنا , به شکلی بهبود یافته انجام میدهد .

خصوصیات شیائومی می بند ۴
این گجت پوشیدنی یک مانیتور آمولد 0 . 95 اینچی با وضوح 240 در 120 پیکسل داراست . در واقع بعد ها نمایشگر آن , حدود 40 درصد از می بند 3 بزرگ‌تر است و با گلس حرارت دیده‌ی 2 . 5D مراقبت میشود . همینطور تا فشار 5 اتمسفر , نسبت به آب مقاوم است .


باتری شیائومی می بند 4 که گنجایش 135 میلی‌آمپر ساعتی دارااست , با هر توشه شارژ انرژی ضروری برای کارکرد 20 روزه را تامین میکند . از تجهیزات ارتباطی این دستبند هوشمند می بایست به پشتیبانی از بلوتوث 5 . 0 و ان اف سی اشاره کنیم . ورژن چینی گجت , میکروفون نیز دارااست تا یوزرها بتوانند دستیار صوتی Xiao AI را فرابخوانند .

می باند 4 به یک سنسور ضربان قلب مجهز شده و می‌تواند خواب یوزرها را هم رصد نماید . همینطور برای انجام فعالیت‌های ورزشی متعدد کاربرد دارااست که میتوانیم به شنای کرال سینه , کرال پشت , دویدن روی تردمیل , دویدن در فضای گشوده و رکاب‌زنی اشاره کنیم . ارزش شیائومی می باند 4 در چین , برابر با 32 دلار ( 229 یوان ) است . اما ورژن سوای NFC آن نیز با قیمتی هم اندازه 24 دلار ( 169 یوان ) عرضه می شود .

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید