اپلیکیشن Your phone در ویندوز 10 پشتیبانی می شوود

اپلیکیشن Your Phone مایکروسافت با تمام ویژگی‌های تعبیه‌شده در آن و ویژگی‌های اختصاصی این نرم‌افزار برای گوشی‌های سامسونگ در سرفیس دوئو پشتیبانی میشود .

خبر خوشحال‌کننده برای هواداران مایکروسافت که مشتاقانه منتظر سرفیس دوئو می‌باشند : اپلیکیشن Your Phone این موسسه با تمام ویژگی‌های تعبیه‌شده در آن در سرفیس دوئو پشتیبانی خواهد شد . چه بسا ویژگی‌های منحصربه‌فرد این نرم‌افزار در گوشی‌های سامسونگ همچون امکان Phone Screen هم در محصول جدید مایکروسافت وجود خواهد داشت . سرفیس دوئو با قابلیت و امکان Link To Windows عرضه خواهد شد که نسخه‌ای شبیه از نرم افزار Your Phone است . گوشی‌های هوشمند سامسونگ هم به‌صورت پیش‌فرض همراه ‌با این قابلیت راهی بازار میشوند .

 

اپلیکیشن Your Phone

ردموندی‌ها بهره‌وری درخورتوجه هنگام استعمال از نرم‌افزار Your Phone و سرفیس دوئو به‌واسطه‌ی ویژگی نو Apps را تبلیغ می کنند . ویژگی یادشده که ماه نوامبر ارائه خواهد شد , قابلیت اجرای هم زمان چند اپلیکیشن اندرویدی از سرفیس دوئو در کامپیوتر شخصی را فراهم می نماید . همچنین , برای صرفه‌جویی در مصرف باتری هنگام فرآیند اتصال , کاربر قادر خواهد بود هنگام بسته‌بودن نمایشگر هم دستگاه مذکور را به کامپیوتر متصل نماید .

همچون گوشی‌های سامسونگ , در سرفیس دئو هم کاربران با مراجعه به بخش Link To Windows در اپلیکیشن تنظیمات , امکان اتصال این محصول به کامپیوترشان را خواهند داشت . مراحل یادشده در سرفیس دوئو ساده‌تر و شاید مطمئن‌تر از گوشی‌هایی است که اپلیکیشن Phone app به‌صورت دستی از دکان نرم‌افزاری گوگل‌پلی در آن‌ها نصب میگردد .

سرفیس دوئو دهم سپتامبر با بها ۱۳۹۹ دلار عرضه خواهد شد و در ایالات متحده , با اپراتور AT&T یا این که به‌صورت آنلاک در فروشگاه اینترنتی مایکروسافت و Best Buy دراختیار خواهد بود .

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید