تصاویر رندری منتسب به نسل بعدی آیفون پخش شده که علاوه بر نمای کلی , پباده سازی پنل جلویی آیفون 12 را نشان می دهد که به نمایشگری فارغ از بریدگی مجهز شده‌است .

نسبتاً ۶ ماه یا این که احتمالا نیز بیشتر به پرده‌برداری از جدیدترین گوشی‌های هوشمند اپل , محرمانه آيفون ۱۲ باقی‌مانده است . با این وجود , شاهد تکثیر گزارش‌ها و شایعات متمایز از پرچم‌داران نسل بعدی کوپرتینویی‌ها هستیم .

جدیدترین داده ها افشا شده از گوشی‌های هوشمند نسل بعدی اپل مشتمل بر تصاویری رندرشده از آیفون ۱۲ پرو است که در فضای مجازی نشر داده شده شده‌است . این تصاویر رندر نشان از تغییر‌و تحول پباده سازی ظاهری موبایل آیفون ۱۲ نسبت به مدل‌های قبل می دهد . بعد از معرفی آیفون 10 در ۲۰۱۷ شاهد گویش پباده سازی جدیدی در محصول ها اپل بودیم که نمایشگر دارای اهمیت از بریدگی برای قرار به دست آوردن دوربین سلفی به کار گیری می کرد .

با این وجود , تصاویر رندرشده تازه از تغییر تحول پباده سازی پنل جلویی آیفون ۱۲ پرو خبر می دهند . درواقع دوربین سلفی به‌همراه حسگرها و بلندگوی منحصر به فرد مکالمه در حاشیه‌ی بالایی موبایل هوشمند جای گرفته‌اند و دیگر خبری از بریدگی برفراز نمایشگر نخواهد بود .

در تصویر منتشرشده می‌توان در لبه بالای نمایشگر دوربین مادون قرمز رنگ , حسگر رخ آی‌دی , حسگر مجاورتی , حسگر تشخیص میزان نور و روشنایی محیط , بلندگو , میکروفون , دوربین سلفی ۱۲ مگاپیکسلی و دات پروژکتور بود . میزان لبه در لبه‌های کناری نمایشگر هم نسبت به مدل‌های کنونی آیفون مقداری بیشتر به‌نظر می رسد .


با این وجود , آنچه بازدید می گردد تصاویر رندرشده‌ای است که کوپرتینویی‌ها هنوز آن را تأیید یا این که رد نکرده‌اند . در تصویر دیگری می‌توان اسلات سیم‌کارت را رویت کرد که در سمت راست آیفون ۱۲ پرو درنظرگرفته شده شده‌است . افزون بر آن , گفته میشود که لبه‌های آیفون‌های تازه به‌صورت صاف پباده سازی شده‌اند و دیگر خبری از لبه‌های منحنی نخواهد بود .

در آیفون ۱۲ پرو شاهد نمایشگری ۶/۷ اینچی هستیم . دوربین اساسی هم مجهز به سیستم لرزشگیر حسگر کشیک شده‌است . افزون بر آن , حسگر ( ToF ) برای تشخیص عمق تصویر هم به قابلیت‌های مختلف دوربین حیاتی محرمانه آیفون ۱۲ بیشتر می شود تا یوزرها بتوانند تصاویری باکیفیت‌تر ثبت نمایند .


در صورتی‌که شایعات صدق داشته باشد , نمایشگری با نرخ ۱۲۰ هرتزی , ۶ گیگابایت خاطر رم و پشتیبانی از ارتباطات 5G به‌لطف آنتن‌های mmWave را در خصوصی نو آیفون ۱۲ شاهد آن هستیم .

متاسفانه اپل هنوز اطلاعاتی از پرچم‌دار نسل بعدی خویش منتشر نکرده است و نسبت به شایعات مو جود در فضای مجازی هم بی سروصدا می‌نماید . با این اکانت , نمیتوان داده ها پخش شده را تأیید یا این که کتمان کرد .

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید