اپل در‌پی ساخت راهی راحت برای تغییر میزان نور پس‌زمینه در کیبورد آیپد است.

کدهای تجزیه و تحلیل‌شده‌ی سیستم عامل iPad OS 13 . 5 . 5 دربردارنده اشاره‌هایی به میان‌برهای کیبورد است که قابلیت تنظیم نور پس‌زمینه در صفحه کلید آیپد را فراهم می سازند.

براساس کد جدیدی که وب‌سایت 9to5Mac آن را تجزیه و تحلیل نموده است، اپل مغشول فعالیت روی راهکاری برای آسان‌تر کردن قابلیت و امکان تغییر میزان روشنایی پس‌زمینه در کیبورد تبلت آیپد است . براساس گزارش منتشرشده , نسخه‌ی آزمایشی سیستم عامل iPad OS 13 . 5 . 5 دربردارنده‌ی اشاره‌هایی به میان برهای صفحه کلید است که علاوه بر تغییر تحول میزان نور نمایشگر آیپد , قابلیت تهیه نور و روشنایی پس‌زمینه‌ی صفحه کلید را هم فراهم مینمایند.

صفحه کلید تازه Magic Keyboard ( کیبورد ) آیپد به دلایلی راهکاری کارآمد برای کاربران آیپد اپل است; البته ادامه‌ی امتناع اپل از اضافه کردن یک سری خصوصیت عملکردی به آیپد، منجر ساخت مشکلاتی هنگام استفاده از صفحه کلید آن شده است. به عنوان مثال، درحال حاضر برای تغییر روشنایی نور پس‌زمینه‌ی آیپد، کاربران به چندین بخش تو در تو درون نرم افزار تنظیمات ( Settings ) می بایست مراجعه نمایند.

وب سایت 9to5Mac نتوانسته عملا از میان برهای کیبورد در این نسخه‌ی آزمایشی از سیستم عامل iOS به کار گیری نماید; درنتیجه، این احتمال موجود هست که تا نسخه‌ی بعدی از iPad OS 13 یا این که حتی iPad OS 14، این خصوصیت به فهرست امکانات آیپد افزوده نشود. اما دست کم به نظر میرسد اپل شرایط فعلی را به نحوی غیر ایدئال تغییر داده است.

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید