تفاوت عملکرد اسنپ دراگون865 و اکسینوس 990 وجود دارد؟
شرکت سامسونگ با ارسال بیانیه‌ای به رسانه‌ها خاطرنشان کرد که تفاوتی فی مابین تلاش تراشه اسنپدراگون ۸۶۵ و تراشه اکسینوس ۹۹۰ نیست .

تا به امروز شاهد گزارش‌های متمایز از نارضایتی یوزرها از تراشه‌های اکسینوس استفاده‌شده در خصوصی موبایل سامسونگ گلکسی اس و گلکسی نوت بوده‌ایم . چه بسا چند روز قبل طوماری به امضای یوزرها تولیدات سامسونگ جمع‌آوری شد که در پرچم‌داران محرمانه گلکسی اس دیگر از تراشه‌های اکسینوس به کارگیری نشود .

بعضا از یوزرها معتقد میباشند که تراشه‌های اکسینوس نسبت به نوع شبیه اسنپدراگون مبتلا ضعف عملکردی می‌باشند یا این که از مشکلات گرمایشی سختی میبرند . با این وجود به‌نظر می رسد که سعی علاقه‌مندان به تولیدها سامسونگ بی‌نتیجه باقیمانده است و با وجود سماجت آنان بر ضعف عملکردی تراشه‌های اکسینوس نسبت به اسنپدراگون ساخت کوالکام , سامسونگ کماکان می خواهد در محصول ها بالارده‌ی خویش از تراشه‌های اکسینوس به کار گیری نماید .

سامسونگ در اصل مدل‌های خصوصی گلکسی اس را که مجهز به تراشه اسنپدراگون میباشند , به بازار آمریکا و چین عرضه می کرد ; ولی در محرمانه نو شاهد بودیم که اعضای خانواده موبایل گلکسی اس ۲۰ به کشورهای بیشتری من جمله کره جنوبی با تراشه اسنپدراگون ۸۶۵ عرضه شدند .

درحال حاضر , به‌نظر میرسد که کمپانی کره‌ای در کارایی است که از تراشه اکسینوس ۹۹۰ دفاع نماید . سران سامسونگ با ارسال بیانیه‌ای به وب‌سایت سم‌موبایل , رسانه در حدود سامسونگ , اعلام کردند که تفاوتی از لحاظ سعی فی مابین دو تراشه اسنپدراگون ۸۶۵ و اکسینوس ۹۹۰ نیست و هردو از یک بازده کاری برخوردار می باشند . در بیانیه سامسونگ آمده است :

گلکسی اس ۲۰ موبایل هوشمندی است که طرز تعامل استفاده کننده را با دنیای پیرامون او تغییر و تحول می دهد و باتوجه به حیطه عرضه‌شده , همراه‌با تراشه اسنپدراگون ۸۶۵ یا این که اکسینوس ۹۹۰ است . هردو تراشه اکسینوس و اسنپدراگون از روشی شبیه برای ساخت و تست استعمال می نمایند و پروسه ایجاد تماما مشابهی دارا هستند تا عملکردی ایده‌آل در زمان عصر کارکردشان به استفاده کننده ارائه دهند .

با این وجود می بایست در لحاظ داشت که گفته یوزرها تا حدودی درست است و در بعضا آزمایش‌ها معین شده‌است که ورژن مجهز به تراشه اکسینوس ۹۹۰ خصوصی گلکسی اس ۲۰ نسبت به ورژن مجهز به تراشه اسنپدراگون ۸۶۵ ضعیف‌تر است . بعضی از یوزرها معتقد می‌باشند که سامسونگ می بایست بها نسخه‌های مجهز به تراشه اکسینوس ۹۹۰ را نسبت به دسته مجهز به اسنپدراگون ۸۶۵ کم کند و آن را ارزان‌تر از نوع دیگر به بازار عرضه نماید .
بخش اعظمی از یوزرها حق تعیین دسته دلخواهشان را ندارند و باتوجه به کشوری که معاش می‌نمایند , برایشان تعیین می شود که جور مجهز به تراشه اسنپدراگون ۸۶۵ خصوصی گلکسی اس ۲۰ را اخذ نمایند یا این که ناچار به خرید ورژن اکسینوس ۹۹۰ باشند .

تا به امروز کمپانی کره‌ای سامسونگ هزینه‌های اکثری را صرف توسعه و گسترش ایجاد تراشه‌های اکسینوس نموده است و بعید به‌نظر می رسد که ایجاد آنان را کنار بگذارد . با این وجود برای جلب رضایت یوزرها قادر است ورژن مجهز به تراشه اکسینوس محرمانه گلکسی اس را با قیمتی کمتر نسبت به گونه دیگر عرضه نماید . حیث شما چیست؟ آیا با این مسئله موافقید یا این که از حیث شما هم تفاوتی فی مابین کارایی تراشه اکسینوس ۹۹۰ و تراشه اسنپدراگون ۸۶۵ وجود ندارد؟

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید