سونی صفحه لودینگ بازی ها را حذف می نماید
شرکت سونی بازه متعددی است که در حالا عمل روی قابلیتی است که بوسیله آن بتواند کاری نماید تا یوزرها ورقه بارگیری را تماشا نکنند و بتوانند تخت گاز وارد بازی شوند . ولی اخباری که درگذشته از کنسول PS5 در فضای مجازی نشر داده شده بود نشان می‌داد که سونی قصد داراست از این امکان در کنسول مذکور به کارگیری نماید و توقع می رود این امکان هنگام عرضه کنسول PS5 , همراه آن باشد . ولی اخیرا یکی‌از اینترنت سایت‌های دارای اعتبار بررسی بازی اعلام نموده است که جدیدا سونی یک پتنتی را به ثبت رسانده که به یوزرها این قابلیت را خواهد اعطا کرد تا از صفحه های بارگزاری تماما عبور نمایند .

براین اساس گیمرها دیگر نباید دوران نسبتا متعددی را برای اجرای یک بازی حوصله نمایند و می توانند با‌گاز وارد محیط بازی شوند . ظاهرا این امکان تازه خیر فقط در بازی‌های آفلاین به بخشید گیمرها خواهد رسید , بلکه گیمرها می توانند در عنا وین آنلاین هم از آن استعمال نمایند و بدین ترتیب گیمرها هیچ وقت در هنگام اجرای بازی آنلاین از دیگر دیگرافراد عقب نخواهند ماند و اجرای بازی باری آن ها زیاد لذت بخش‌تر از قبلی خواهد بود .

سونی صفحه ها بارگزاری بازی‌ها را حذف می نماید

ظاهرا این امکان در هنگام اجرای عنا وین آفلاین که گیمر جزو آن را تمام کرد‌ه باشد هم به عمل خواهد آمد و گیمر قادر است تخت‌گاز و صرفا با ورود به بازی , از ادامه پایانی Save خویش بازی را ادامه دهد . همینطور گیمرها در قبلی برای خروج از بازی ابتدا می بایست بازی خویش را ذخیره و آن گاه از بازی بیرون می‌شدند ; ولی بوسیله این قابلیت و امکان تازه گیمرها خیر فقط نیازی به ذخیره بازی نخواهند داشت , بلکه میتوانند کنسول خویش را در طول اجرای بازی خاموش کرده و بعد از روشن کردن دوباره کنسول , ادامه بازی خویش را انجام دهند .

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید