شیائومی می بند 5 با نام جدید امیزفیت بند 5 در آمریکا عرضه خواهد شد

براساس اطلاعات موجود , به‌نظر میرسد شیائومی می بند 5 با نام تازه امیزفیت بند 5 در ایالات متحده عرضه خواهد شد .

شیائومی تماما رسمی می بند خویش را در ایالات متحده‌ی ایالات متحده عرضه نمی کند ; البته به‌نظر می‌رسد تولیدکننده‌ی آن , یعنی هوآمی , در بازار این کشور به‌صورت خرده‌فروشی در هم اکنون فروش محصولات مارک امیزفیت است . درحال‌حاضر , امکان دارد هوآمی درگیر آماده‌سازی مقدمات کار برای فروش نسخه‌ی جدیدی از دستبند هوشمند می بند ۵ ( Xiaomi Mi Band 5 ) در ایالات متحده باشد . این مجموعه ردیاب تناسب‌اندامی با نام امیزفیت بند ۵ را در کمیسیون ارتباطات فدرال ( FCC ) ثبت نموده است .

با این که ثبت محصولی در FCC نمی‌تواند نشان‌دهنده‌ی معرفی و فروش آن در ایالات متحده‌ی ایالات متحده باشد , باید توجه کرد آژانس نظارتی حتی محصولاتی را بررسی و تأیید مینماید که قرار نیست در ایالات متحده عرضه شوند ; بنابراین , می‌توان این‌طور برداشت کرد که امیزفیت بند ۵ برای عرضه در بازار ایالات متحده‌ی ایالات متحده آماده‌ نشده است .

داده ها و مستندات جان دار FCC مشابه‌بودن بعضا قابلیت‌های امیزفیت بند ۵ با می بند ۵ را تأیید می‌کند ; از جمله مقاومت دربرابر آب , باتری ۱۲۵ میلی‌آمپر‌ساعتی , پایش مداوم ضربان قلب , حالت‌های مختلف ورزشی و . . . . همچنین , صفحه‌نمایش این دستگاه از دسته آمولد و به GPS هم متصل شده‌است .

شیائومی می بند 5

 

امیزفیت بند ۵ / amazfit band 5

گواهی FCC اطلاعات بیشتری درباره ویژگی‌های امیزفیت بند ۵ ارائه نمیکند ; بنابراین فقط بایستی شکیبایی کنیم و ببینیم چه اتفاقی رخ خواهد اعطا کرد و درنهایت , چه محصولی را شاهد خواهیم بود . درعین‌حال , می بایست بدانید شیائومی هم مدتی قبل از معرفی نسخه‌ی جهانی می بند ۵ در بازار خبر داده بود . این یعنی می‌توان انتظار عرضه‌ی می بند ۵ در اروپا و انگلیس با قیمت‌هایی متساوی ۳۰ تا ۳۵ دلار را داشت .

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید