لنوو و موتورلا مهلت به کار گیری از سرویس ها پس از فروش را تمدید کردند
شرکت‌های لنوو و موتورولا اعلام کردند که مهلت سرویس ها بعد از فروش محصولاتشان را به‌دلیل شیوع بیماری کرونا ارتقا میدهند .

بسط بیماری کرونا به کسب‌وکارهای متفاوتی زخم زده است ; ولی شرکت‌های گوناگون نشان داده‌اند که حتی‌د‌ر سخت‌ترین حالت که متحمل ضرروزیان هم شده‌اند در کنار مردمان می‌ایستند . در‌این میان می‌توان به کمپانی لنوو و موتورولا اشاره نمود که برای راحتی عمل مشتریانشان مهلت سرویس ها بعد از فروش محصولاتشان را تا ۳۱ مه سال ۲۰۲۰ ( ۱۱ خرداد ماه ۹۹ ) تمدید کرده‌اند .

سران کمپانی لنوو اعلام کردند که‌این تمدید مهلت دربرگیرنده محصولاتی می شود که از ۱۵ مارس الی ۳۰ آوریل , برهه زمانی زمان سرویس ها بعداز فروششان تمام شده باشد . موتورولا هم که از زیرمجموعه‌های کمپانی لنوو به حساب می‌آید این مسئله را تأیید نموده است .

لنوو و موتورولا فقط شرکت‌های آفریننده تلفن همراه هوشمند نیستند که چنین اقدامی را انجام داده‌اند . اینک شرکت‌هایی نظیر ریلمی , وان‌پلاس , ویوو و سامسونگ هم اعلام کرده‌اند که دوران زمان استعمال از سرویس ها بعد از فروش را برای کاربرانشان تا ۳۱ مه ( ۱۱ خرداد ماه ) تمدید مینمایند .

شرکت‌های وان‌پلاس , شیائومی و ویوو هم در اقدامی آدم از صمیم قلب به پرسنل مرکزها بهداشتی و بیمارستان‌های هند , ماسک اهدا کرده‌اند تا به‌همراه امنیت بیشتری به پیکار با بیماری کرونا بروند . تا به امروز شرکت‌های متفاوتی با اهدای کمک‌های نقدی به دولت هند به صف نبرد برای دوری از شیوع بیماری کرونا پیوسته‌اند .

هند یکی کشورهای به‌شدت آسیب‌پذیر در قبال بیماری کرونا است و گفته می‌گردد در شرایطی که مسئولان این مملکت نتوانند از شیوع ویروس COVID 19 پرهیز نمایند , شاهد فاجعه‌ای بزرگ در مرز و بوم هند خوا هیم بود .

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید