به نظر میرسد صاحبان اپل واچ سری 3 با مشکل ها بسیاری در باب سیستم عامل WatchOS 7 دست و پنجه نرم می نمایند.
شرکت اپل علاوه بر تلفن همراه های آیفون، گجت های پوشیدنی دوست داستنی نظیر ساعت های هوشمند را هم روانه بازار می کند. البته به نظر میرسد بعضی باگ های مو جود در سیستم عامل اپل واچ سری 3 ایرادات فراوانی را برای یوزرها این گجت مهیا نموده است.
سیستم عامل WatchOS 7 یک سیستم عامل تازه است که هفته پیشین به وسیله اپل معرفی شده و بوسیله آن قابلیت و امکان های جدیدی هم به ساعتهای هوشمند این شرکت اضافه شده‌است. بعضی از این قابلیت ها , خصوصیت نو کاغذ ساعت و ردیابی و پایش خواب یوزرها است.

البته به نظر می رسد نصب این سیستم دلیل خلل ها زیادی را برای ساعت های هوشمند اپل به‌وجود می‌آورد. مشکلاتی مثل باگ های گوناگون، ریبوت های تصادفی و همینطور کاهش کارایی این ساعت های هوشمند به دفعات گزارش شده‌است.

 

اپل واچ سری 3 با مشکلی در باب سیستم عامل WatchOS 7

 

در یکی تالارهای گفتگوی پشتیبانی اپل که صرفا به تجربه یوزرها از نصب سیستم عامل WatchOS 7 اختصاص داده شده‌است؛  یوزرها از فعال سازی دوباره و خود کار ساعت هوشمند اطلاع داده اند. این یوزرها اعلام کردند این گجت پوشیدنی بعد از اخذ این سیستم عامل چند بار به صورت خود کار خاموش و روشن شده و همینطور اشتباهات دیگری را هم داشته است.

آیا راه حلی برای رفع مشکل اپل واچ سری 3 وجود دارد؟

به نظر می‌رسد با وجود مشکل ها بسیاری که یوزرها بعداز نصب سیستم عامل عنوان کرده اند، هیچ راهی برای بازگشت به ورژن قبل سیستم عامل وجود نخواهد داشت. به همین بهانه همه کاربرانی که سیستم عامل خویش را به‌روزرسانی کرده‌اند بایستی تا اخذ ورژن تازه WatchOS 7 . 0 . 1 با مشکل‌ها کنار بیایند.

همینطور با وجود ادامه ساخت اپل واچ سری 3 به نظر میرسد این سخت افزار کهن نمی‌تواند با امکان های مرتبط با بدین سیستم عامل نو سازگار شود و امکان دارد ورژن های بعدی سیستم عامل هم متناسب این سری از اپل واچ نباشد.

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید