هواوی لبتاب تمام صفحه شناور خود را رو نمایی کرد

بنابر شایعه‌ای نو , هواوی به‌دنبال رونمایی لپ‌تاپی انقلابی با نمایشگر تمام‌صفحه‌ی شناور است . این اسم خاص به زبان طراحی صفحه‌نمایشی با کمترین حاشیه‌ی ممکن اشاره می‌نماید .

براساس ادعای برخی منابع , هواوی قصد دارد ۱۹ اوت ۲۰۲۰ ( ۲۹ مرداد ۱۳۹۹ ) لپ ‌تاپ انقلابی جدیدی رونمایی نماید که شاید توجهات بسیار متعددی را به‌سمت خویش جلب خواهد کرد . مهم ترین و متفاوت‌ترین بخش این لپ‌ تاپ هواوی صفحه‌نمایش آن خواهد بود . طبق ادعای افشاگران , لپ‌تاپ تازه هواوی صفحه‌نمایشی با وضوح 3K ( معادل ۲ , ۸۸۰ در ۱ , ۶۲۰ پیکسل ) و حاشیه‌هایی به باریکیِ تیغ خواهد داشت . منظور از حاشیه‌هایی به‌ باریکیِ تیغ , حقیقتا حاشیه‌هایی است که ضخامتی در حدواندازه‌ی تیغ دارند .

 

Floating Full – Screen هواوی انقلابی شگرف

گزارشی غیر رسمی ادعا می کند هواوی میخواهد زبان طراحی صفحه‌نمایش لپ‌تاپ انقلابی خویش را با اسم تمام‌صفحه‌ی شناور ( Floating Full – Screen ) خطاب نماید . این صفحه‌نمایش عملا هیچ‌ حاشیه‌ای نخواهد داشت . در نمایشگر تمام‌صفحه‌ی شناور هواوی , محدودیت‌های قاب فیزیکی برداشته میشود تا کاربر در محتوای بصریِ به‌نمایش‌درآمده ازطریق لپ‌تاپ غرق شود .

منشا فاش‌کننده‌ی اطلاعات نمایشگر تمام‌صفحه‌ی شناور هواوی جزئياتی از آینده‌ی لپ‌تاپ‌های آنر , زیرشاخه‌ی هواوی را هم دردسترس قرار داده است . این منبع داعیه می نماید آنر می خواهد به‌زودی لپ‌تاپی با اسم مجیک‌بوک SE رونمایی نماید . مجیک‌بوک SE آنر اشخاصی را انگیزه قرار میدهد که از لپ‌تاپ در دفتر کار استفاده میکنند و به‌ دستگاهی نیاز دارند که بها چندان گرانی نداشته باشد .

نمایشگر تمام‌صفحه‌ی شناور

منشا یادشده می گوید لپ‌تاپ آنر مجیک‌بوک SE مخصوص دانشجویان خواهد بود ; ولی قرار نیست همزمان با لپ‌تاپ جدید هواوی رو نمایی شود و در آینده‌ای نزدیک , برگزاری مراسمی مجزا برای رونمایی آنر مجیک‌بوک SE را نیز شاهد خوا‌هیم بود .

هواوی مارک جدیدی در صنعت لپ‌تاپ نیست و از سال ها پیش تاکنون , محصولات متنوعی روانه‌ی بازار کرده تا اعتنا علاقه‌مندان به رایانه‌های قابل‌حمل را جلب نماید . هواوی خانواده‌ای با عنوان «میت‌بوک» دارد که مختص‌ لپ‌تاپ است . اول نسل از میت‌بوک تبلتی هیبریدی بود که در سال ۲۰۱۶ عرضه شد . از آن زمان تا به امروز , هواوی کیفیت ساخت و قدرت سخت‌افزاری اعضای خانواده‌ی میت‌بوک را به‌طور محسوسی ارتقاء داده تا با لپ‌تاپ‌هایی پریمیوم طرف باشیم .

هواوی که امروزه به‌عنوان بزرگ‌ترین کمپانی تولیدکننده‌ی گوشی در جهان شناخته می‌گردد , به‌دلیل تحریم‌های آمریکا با مشکلات زیادی مواجه شده‌است ; ولی همچنان می خواهد دست به خلق ابتکار عمل بزند . لپ‌تاپ جدیدی که‌این این شرکت در صف معرفی دارد , بی تردید با استقبال  نمایشگر تمام‌صفحه‌ی شناور درخورتوجهی مواجه خواهد شد . این که حاشیه‌های اطراف صفحه‌نمایش چقدر کوچک شده‌اند , ‌ موضوعی است که می بایست هنگام معرفی رسمی لپ‌تاپ با چشم خود ببینیم .

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید