نقشهٔ رویه نو مایکروسافت برای مرورگر اج قرار است تجهیزات بیشتری به‌این مرورگر مبنی بر کرومیوم بیفزاید .

از مهم ترین امکاناتی که مایکروسافت برای افزودن به مرورگر اج داراست , بیشتر شدن امکان همگام‌سازی افزونه‌ها در اج است که تسترهای پروژه قناری سرگرم تست آن میباشند .

این امکان به یوزرها قابلیت و امکان میدهد فارغ از اعمال پیکربندی چندباره روی ابزارهای گوناگون , به هنگام استعمال از مرورگر اج بر اساس کرومیوم ( یا این که Chredge ) این پیکربندی را به‌صورت یک دست در همگی ابزارهای خویش همگام نمایند .

طبق داده ها پخش شده در برگه نقشه شیوه مایکروسافت قابلیت همگام‌سازی افزونه‌ها در مرورگر Chredge برای ۱۴ هفته در لیست برنامه‌های مجموعه توسعه‌دهندگان این مرورگر قرار داشته و برای ارائه پایانی در فوریه برنامه‌ریزی شده بود .

قابلیت و امکان همگام‌سازی افزونه‌ها در اج برای چهارده هفته در لیست برنامه‌های گروه توسعه‌دهندگان این مرورگر بوده است
دربین قابلیت‌های در دست عرضه , قابلیت تماشا فایل‌های PDF در مرورگر نو اج , در لیست کارها آینده جای دارد .

تجهیزات بیشتری هم در لیست قابلیت‌هایی که قرار است در ماه روان میلادی عرضه شوند موجود است که مواقعی همچون رفع مشکلات همگام‌سازی بوکمارک‌های مرورگر , قابلیت تهیه و تنظیم تصویر دلخواه به‌عنوان پس‌زمینه‌ی تب‌های تازه و افزایش عملکرد برای استفاده‌ی به طور همزمان یک‌سری استفاده کننده از جملهٔ آن ها است .

همینطور بعضی قابلیت‌ها همچون همگام‌سازی تاریخچه مرورگرها با یکدیگر در لیست امکاناتی قرار داده شده که طبق برنامه تا فصل‌تابستان آتی به Chredge بیشتر میشوند .

برای بقیه قابلیت‌های جان دار در برنامه‌های پیش روی این لیست مورخ عرضهٔ مشخصی گزینش نشده است . عرضهٔ اج برای سیستم‌عامل لینوکس , خوانش فایل‌های پی‌دی‌اف , قابلیت نگه‌داری انتخابی کوکی‌های مرتبط با وب‌سایت‌های متبوع به هنگام حذف داده ها مرورگر در هنگام بستن آن و هم‌چنین امکان افزودن کلیدهای هم‌رسانی در نوار وظیفهٔ مرورگر از جمله این تجهیزات می باشند در آینده‌ای نامشخص شاهد آنها خواهید بود .

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید