کاربران گلکسی نوت 20 از وجود یک مشکل در این سیستم اطلاع می دهند

طبق ادعای کاربران گلکسی نوت 20 اولترا و گلکسی تب S7 و گلکسی تب S7 پلاس , همه این دستگاه‌ها با مشکل ایجاد سایه‌ی سبزرنگ روی صفحه‌نمایش روبه روهستند .

 

 

تجربه نشان داده است که گوشی‌های هوشمند پرچم‌دار سامسونگ کیفیت ساخت مطلوبی دارند و به‌طور کلی عملکرد عالی از خود نشان میدهند ; بااین‌حال هرازگاهی انتشار اخباری درباره‌ی مشکلات گوشی‌های سامسونگ را شاهد هستیم . جدیدترین دستگاه‌های سامسونگ که در مراسم گلکسسی آنپکد پرده‌برداری شدند و شامل گلکسی نوت ۲۰ اولترا و گلکسی تب S7 و گلکسی تب S7 پلاس می باشند , با یک نوع مشکل خاص مواجه شده‌اند . گوشی‌های پیشین سامسونگ بارها با مشکل نمایش سایه‌ی سبزرنگ روی صفحه‌نمایش مواجه شده بودند و ظاهرا این مشکل برای نوت ۲۰ اولترا و تبلت‌های S7 و S7 پلاس هم تکرار شده‌است .

 

کمتر از یک ماه از معرفی قانونی دستگاه‌های جدید سامسونگ می‌گذرد و کاربران ردیت از همین حالا بحث در امر مشکلات دستگاه‌ها را آغاز کرده‌اند . ظاهرا سایه‌ی سبزرنگ این‌بار فقط به یک دستگاه محدود نیست و درکنار گوشی پرچم‌دار تازه , دو تبلت سامسونگ را هم شامل میشود .

گلکسی نوت 20

 

سبزشدن نمایشگر گلکسی نوت 20

 

تعجب‌برانگیزترین اتفاق این است که سایه‌ی سبزرنگ روی صفحه‌نمایش گلکسی تب S7 هم ظاهر شده‌است ; تبلتی که از صفحه‌نمایش AMOLED استفاده نمیکند . این موضوع نشان می‌دهد مشکل تازه دستگاه‌های سامسونگ به‌ نمایشگرهای AMOLED منحصر نیست . این سه دستگاه سامسونگ به‌میزان متفاوتی سایه‌ی سبز را روی صفحه‌نمایش نشان میدهند و تا زمان انتشار این خبر , سامسونگ به طور رسمی به این موضوع واکنش نشان نداده است .

 

نکته‌ی مهم این است که بابت این مشکل نباید چندان نگران باشید ; چراکه صرفا به سامسونگ محدود نیست و پیش‌تر دستگاه‌های دیگری هم با مشکلی شبیه مواجه شده‌اند . در بسیاری از مواقع , اختلال سایه‌ی سبز روی کاغذ ازطریق به‌روزرسانی نرم‌افزاری رفع‌شدنی است . چنانچه در خارج از ایران میباشید و دستگاه‌ها را با ضمانت تهیه کرده‌اید , میتوانید به خود سامسونگ مراجعه نمایید تا خلل را رفع نماید . بااین‌حال , به‌شدت پیشنهاد می‌کنیم درانتظار انتشار به‌روزرسانی نرم‌افزاری بمانید . ناگفته نماند گلکسی اس ۲۰ اولترا سامسونگ هم با این مشکل مواجه شده بود .

 

 

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید