گوگل استیدیا 20 بازی جدید را عرضه می نماید

بر اساس اعلام رسمی گوگل , استیدیا در ماه‌های مقابل قرار است میزبان ۲۰ بازی تازه شود که در ژانرهای مختلف جای می‌گیرند و می‌توانند شما‌را سرگرم نمایند .

استیدیا ( Google Stadia ) سرویس استریم بازی گوگل است که با اتکا بر فضای ابری کار میکند و با وعده‌های بزرگ شروع‌به فعالیت کرد ; با این‌حال بررسی‌ها نشان میدهد میزان استقبال از استیدیا کمتر از حد توقع بوده . گوگل برای این که توجه اشخاص بیشتری را به‌سمت استیدیا جلب نماید , همواره در حال بهبود این سرویس است . هم محلی مانتین‌ویو به‌تازگی رویدادی آنلاین تحت عنوان استیدیا کانکت ( Stadia Connect ) برگزار و در جریان آن نام ۲۰ بازی تازه را اعلام کردند . مبنی بر اعلام گوگل , بازی‌های موردبحث به‌مرور زمان از اکنون تا ژانویه‌ی ۲۰۲۱ ( دی و بهمن ۱۳۹۹ ) به سرویس استیدیا بیشتر خواهند شد .

بر طبق اعلام گوگل , بازی‌های جدید استیدیا شامل موارد ذیل میباشند ( با کلیک روی اسم هر بازی , می‌توانید تریلر آن را در یوتیوب ببینید ) :

فهرست بازی‌های تازه گوگل استیدیا

اسم بازی وضعیت انتشار
One Hand Clapping هم‌اکنون در دسترس است
فصل هشتم PUBG ۳۰ ژوئیه ( ۹ مرداد )
Serious Sam 4 اوت ( مرداد و شهریور )
PGA Tour 2K21 ۲۱ اوت ( ۳۱ مرداد )
Super Bomberman R Online فصل‌پاییز ۲۰۲۰
NBA 2k21 فصل‌پاییز ۲۰۲۰
Sekiro : Shadows Die Twice فصل‌پاییز ۲۰۲۰
Dead by Daylight سپتامبر ( شهریور و مهر )
Hitman ۱ سپتامبر ( ۱۱ شهریور )
Hitman 2 ۱ سپتامبر ( ۱۱ شهریور )
Hitman 3 ژانویه ۲۰۲۱ ( دی و بهمن )
WWE 2K Battlegrounds ۱۸ سپتامبر ( ۲۸ شهریور )
Hello Neighbor ۲۰ سپتامبر ( ۳۰ شهریور )
Outriders تعطیلات ۲۰۲۰
Hello Neighbor : Hide & Seek تعطیلات ۲۰۲۰
گوگل در جریان برگزاری رویداد آنلاین  کانکت , تریلرهای دیگری را هم منتشر کرد که شامل تریلر معرفی بازی Outcasters , تریلر هنگام‌عرضه‌ی بازی Orcs Must Die! 3 و تریلر هنگام‌عرضه‌ی بازی The Elder Scrolls Online می گردند .

مبنی بر اعلام رسمی , شرکت Splash Damage قصد دارد بازی Outcasters را به‌صورت انحصاری تنها برای سرویس استیدیا در دسترس قرار دهد . همچنین شرکت‌هایی مثل Harmonix Supermassive Games و Uppercut Games هم از کار روی بازی برای استیدیا خبر داده‌اند .

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید