هر ساله شرکت‌های بزرگ و کوچک آفریننده عنا وین رایانه‌ای در میانه تابستان و در نمایشگاه E3 به دور یکدیگر توده می‌شدند و به معرفی عنا وین نو خویش و بازی‌هایی که ساخت آنها به پایان رسیده بود ; می‌پرداختند .

البته این سال خبری از این مراسم بزرگ در دنیای عنا وین رایانه‌ای نیست و شیوع ویروس کرونا منجر شده تا بخش اعظمی از مراسم‌های بزرگ و شرکت‌‌ها تعطیل شوند . بعد از اعلام خبر کنسل نمایشگاه E3 2020 , کمپانی ESA مورخ برگزاری مراسم بعدی E3 یعنی E3 2021 را اذعان کرد .

بر طبق آنچه که هیئت مدیره نمایشگاه E3 اعلام کرده‌ , طبق برنامه‌ ریزی‌های صورت گرفته قرار است نمایشگاه E3 از سال آتی روال قبل خویش را طی نماید و ما بایستی امیدوار باشیم که ویروس کرونا تا آن زمان از میان رفته باشد . از طرفی با وجود انصراف بخش اعظمی از شرکت‌های مطرح از حضور در‌این مراسم , عملا برگزاری آن کاری بیهوده بود و گیمرها نمی‌توانستند از آن توقع معرفی عنوانی زیاد بزرگ یا این که مطرح را داشته باشند .

مورخ برگزاری مراسم بعدی E3 اعلام شد

با این وجود مسافت هنگامی یک ساله درین مراسم فراوان بزرگ سبب ساز خواهد شد بخش اعظمی از شرکت‌ها عنوان ها خویش را به صورت جداگانه و با برگزاری مراسمی جدا و یا این که با به کار گیری از برگزاری مراسم آنلاین معرفی نمایند و عملا عناوینی که فعلا فراهم برای معرفی بودند , به نمایشگاه سال آنگاه E3 نخواهند رسید .
از طرفی نیز در صورت پرهیز سازندگان از معرفی عنوان ها خویش در حین همین سال , می بایست در نمایشگاه E3 2021 شاهد معرفی تعداد زیاد متعددی بازی باشیم که از کمترین مشکلات ساختاری منفعت میبرند ; با این وجود برای مشخص و معلوم شدن این مورد می بایست تا زمان نامشخصی در انتظار ماند و تصمیم بازی‌ سازان را رویت کرد ; همینطور مراسم E3 2021 قرار است در بازه ۱۵ تا ۱۷ ژوئن سال آتی میلادی برگزار شود .

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید