SNOWA O2 ضدعفونی کننده های خود را عرضه می‌نماید

در ماه‌های قبلی , ویروس کرونا به بزرگ‌ترین معضل جهانی تبدیل شده‌است  ,  SNOWA O2. بخش اعظمی از شرکت‌های مطرح جهان را بدین فکر فروبرده است که تکنولوژی‌های پیشگیری باید درکنار فناوری‌های درمان قرار بگیرد ; چراکه حتما این پایان چنین مشکلاتی نیست و سرعت انتشار عوامل بیماری‌زا بیشتر از حدی است که پیش‌از‌این تصور می شد .

در‌این‌بین , بسیاری از شرکت‌های جهانی به‌نوبه‌ی خود گامی برای حل این معضل برداشته‌اند . از دعوت انویدیا از گیمر‌های برای اشتراک کارت‌های گرافیک خویش به‌منظور تسریع در سرعت پردازش داده‌های سازمان‌های دارویی تا ایجاد اقلام پزشکی به‌دست غول‌های دنیای فناوری , بسیاری از شرکت‌های جهانی درصدد حل جزو مشکلات موجود می‌باشند . این مورد در کشورمان هم به‌وضوح مشاهده میگردد . ساخت کیت‌های تشخیص بیماری کرونا و همیاری مراکز ژنتیکی برای معالجه این بیماری و تجهیز فرودگاه‌ها به دوربین‌های دماسنج وزارت دفاع , فقط قسمتی از اقدامات به‌منظور نبرد با کرونا در کشورمان است .

کرونا

درحال‌حاضر , یکی مشکلات بزرگ‌ مردم ضدعفونی اقلام مختلف برای نگهداری سلامتی است ; از دست و صورت گرفته تا البسه , مواد خوراکی , مواد بسته‌بندی‌شده و بقیه اقلامی که پیش‌تر در محیط‌های عمومی قرار داشته‌اند .

به‌گفته‌ی مدیران اسنوا , با ظهور ویروس کرونا در چین و احتمال زیاد زیاد همه‌گیری در جهان , این شرکت تصمیم گرفته است از واحد و فناوری‌های خویش برای پاسخ‌گویی به نیاز روزافزون کاهش تأثیرات ویروس‌ها و آلودگی‌ها به کار گیری نماید . بدین‌ترتیب , مهندسان این موسسه درزمینه‌ی ایجاد دو محصول نو برای تسهیل و بهبود روند ضدعفونی و پاک‌سازی البسه و مواد خوراکی تحقیق کردند که به‌زودی , نتیجه ها آن وارد بازار خواهند شد . البته اسنوا تجربه‌ی همیاری فناورانه و تولید محصولاتی با برند مطرح تصفیه‌ی آب‌و‌هوا COWAY داشته است که در ایران با اسم SNOWA COWAY شناخته میشد .

اسنوا snowa

 

Snowa Disinfector

اسنوا Disinfector و O2 برای ضدعفونی ویروسی

بعد از سه هفته از بروز اپیدمی کرونا , اسنوا ساعاتی پیش از اتمام مراحل ابتدایی تحقیق‌و‌توسعه‌ی دستگاه ضدعفونی‌کننده‌ی لباس خویش با نام Snowa Disinfector خبر داده است که بضاعت پاک‌سازی مؤثری در محیط آزمایشگاهی از خویش نشان داده است . Disinfector برپایه‌ی تکنولوژی UVC با تابش کنترل‌شده کار کرده است و به‌لطف فناوری Blue Exposure اسنوا , آلرژن‌ها , ویروس‌ها , میکروب‌ها و باکتری‌های موجود در لباس را در وقتی بسیار کوتاه از بین میبرد . بدین‌ترتیب , سوای استفاده از ماده‌های شیمیایی و صرفا با نور خالص در منزل , امکان پاک‌سازی همگی آلودگی‌های از البسه وجود خواهد داشت .

به‌گفته‌ی اسنوا , مهندسان این تیم در تلاش می‌باشند Disinfector را از ابتدای سال آینده به‌صورت انبوه ایجاد و بلافاصله به بازار عرضه نمایند . این محصول احتمال در دو نسخه‌ی معمولی و پلاس ( با گنجایش بیشتر ) عرضه خواهد شد .

مدیر تحقیق‌و‌توسعه‌ی اسنوا دراین‌باره بیان کرد :

Snowa Disinfector بهترین راه حل مراقبت از سلامتی خانواده‌ها برای هر منزل است . این اختراع منحصر‌به‌فرد است و امروزه در هیچ جای دیگری از بازار نمی‌توانید آن را پیدا نمائید . قدم‌های بعدی افزایش گنجایش آن و افزودن اصول زیبایی‌شناسی به طراحی و تولید محفظه‌های دیگری برای بقیه وسایل نظیر گوشی تلفن‌همراه , کلید , سوئیج و بقیه اقلامی خواهد بود که از بیرون منزل وارد می شود . انتظار می‌رود با توسعه‌ی تکنولوژی در خطوط ایجاد انبوه , قیمت آن کاهش یابد تا افراد بیشتری بتوانند از آن به کارگیری نمایند .

SNOWA O2
اسنوا Snowa O2

اسنوا O2 دیگر محصول جدید سازنده‌ی لوازم خانگی کشور است که با انگیزه پاک‌سازی آلودگی و جلوگیری از انتشار کرونا و بقیه بیماری‌ها ساخته شده است . O2 ضدعفونی‌کننده‌ی مخصوص میوه و سبزیجات و صیفی‌جات است . این دستگاه با تحت فشار قراردادن هوای محیط و فعال‌کردن مینی‌ژنراتور ازن , همه عوامل آلرژیک و بیماری‌زای شناخته‌شده را از میان خواهد برد . پیش از شیوع ویروس سارس , به به کار گیری از ازن ژنراتورها کمتر دقت می شد ; البته پس از اثبات نقش مؤثر آن در تقابل با ویروس‌هایی دارنده ژنتیک‌های پیچیده مانند خانواده‌ی کرونا , در کانون توجه قرار گرفته است .

به‌گفته‌ی اسنوا , خط‌تولید O2 هم نظیر Disinfector از اولِ سال آینده راه‌اندازی خواهد شد . انتظار میرود O2 در چند نوع مختلف برای خانواده‌هایی با جمعیت‌ یا این که عادات غذایی مختلف عرضه شود . هنوز جزئیات بیشتری از طراحی آخرین و مشخصات فنی و ارزش این محصول دردسترس نیست . بااین‌حال , احتمال می‌رود اوایل سال آینده اسنوا جزئیات بیشتری از محصول ها جدیدش منتشر نماید .

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید